top of page

Oczyszczanie JAJEM

Oczyszczanie jajem to znana na całym świecie metoda pracy energetycznej.
W Polsce kojarzy się szczególnie z "medycyną ludową".
Jest to bezpieczny sposób na oczyszczenie naszej energii, podniesienie poziomu biowitalnści i przywracanie równowagi na poziomie duszy, ciała  umysłu.

Oczyszczanie jajem może być wykonywane w kontakcie bezpośrednim oraz na odległość, nie ma ograniczenia i można wykonywać takie oczyszczanie dla osoby, która jest na drugim końcu świata. 

Takie oczyszczanie energetyczne ma charakter nieinwazyjny i bezpieczny.
Nie ma przeciwwskazań do wykonania takiego zabiegu energetycznego. 

Jajo jest symbolem życia, narodzin i odrodzenia, zmartwychwstania.

Jajko pojawia się w różnych mitologiach świata i w różnych jego zakątkach. Na całym świecie przypisywane mu są właściwości i znaczenia magiczne, rytualne a nawet religijne. 

Oczyszczanie jajem zostało w Polsce rozpowszechnione m.in. przez Beatę Nowak i to bezpośrednio od niej nauczyłem się tej metody.

Oczyszczanie jajem dotyczy wszystkich ciał energetycznych i czakr. Może być również kierowane na określony problem lub sferę życia, zgodnie z Twoją intencją. 

Oczyszczanie zwykle jest realizowane w ciągu 48 godzin, ale  w pewnych okolicznościach może być zrealizowany tego samego dnia.

 

Po płatności wyślę do Ciebie wiadomość email (lub za pośrednictwem mediów społecznościowych) z prośba o podanie daty urodzenia oraz wskazanie intencji. Nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ale wszystkie potrzebne informacje dostaniesz w wiadomości. 

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty warto odbyć 3 sesje w krótkim czasie (co tydzień), ale pozytywne rezultaty można zaobserwować już po jednym oczyszczaniu. 
W czasie oczyszczania nie mamy bezpośredniego połączenia przez telefon.

Jeżeli potrzebujesz dłuższej konsultacji telefonicznej lub video - wybierz odpowiednią opcję poniżej.

 

Wsparcie energetyczne nie może zastąpić profesjonalnej terapii albo leczenia. 

oczyszczanie jajem.jpg
bottom of page