top of page

Zabieg podstawowy - energoterapia Reiki

Zabieg energoterapii metodą Reiki lub Kundalini Reiki to bezpieczne, nieinwazyjne, interwencyjne działanie energetyczne zdalnie, na odległość. Polecane szczególnie w sytuacjach stresowych lub w momentach osłabienia biopola czy poziomu biowitalności. 

Przekaz energetyczny może dotyczyć wybranej sfery życia lub konkretnej sytuacji czy dolegliwości. W trakcie przekazu wzmacniany jest przepływ energii, rozpuszczamy blokady energetyczne i uzupełniamy energię w całej strukturze energetycznej w zależności od potrzeb i charakteru zabiegu wybranego zabiegu. Uruchamiamy naturalne zdolności regeneracyjne organizmu i przywracamy równowagę energetyczną. 
 

Po płatności wyślę do Ciebie wiadomość email z prośba o podanie daty urodzenia oraz wskazanie sfery życia (lub opis sytuacji). Nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ale wszystkie potrzebne informacje dostaniesz w wiadomości. Jeżeli potrzebujesz dłuższej konsultacji telefonicznej lub przez zoom, wybierz usługę.

reiki przekaz.jpg

Zabieg energetyczny realizowany jest zgodnie z Twoją konkretną intencją lub może być  kierowany na wybraną sferę życia, np.:

- miłość i kwestie uczuciowe, 

- praca i sytuacje zawodowe,
- finanse i kwestie materialne,

- biowitalność i redukcja stresu

albo w intencji konkretnej sytuacji (np. stresująca rozmowa, konflikt, zdarzenie losowe, rozmowa o pracę, negocjacje itp.)

Zabiegi energetyczne zwykle jest realizowany w ciągu 48 godzin, ale  w pewnych okolicznościach może być zrealizowany tego samego dnia.

bottom of page