top of page

Zabiegi energetyczne - energoterapia

Zabieg energoterapii lub oczyszczenie energetyczne to bezpieczne, nieinwazyjne, interwencyjne działanie energetyczne zdalnie, na odległość. Polecane szczególnie w sytuacjach stresowych lub w momentach osłabienia biopola czy poziomu biowitalności. Poniżej przedstawiam różne rodzaje zabiegów energetycznych, które możesz łączyć dowolnie w pakietach.

Przekaz energetyczny może dotyczyć wybranej sfery życia lub konkretnej sytuacji czy dolegliwości. W trakcie przekazu wzmacniany jest przepływ energii, rozpuszczamy blokady energetyczne i uzupełniamy energię w całej strukturze energetycznej w zależności od potrzeb i charakteru zabiegu wybranego zabiegu.

Oczyszczenie lub uzupełnienie i wzmocnienie energii przekłada się na plan mentalny, emocjonalny, energetyczny i duchowy a w efekcie może wpływać na ciało fizyczne.

Przy większej ilości sesji cena ustalana jest indywidualnie.
 

Po płatności wyślę do Ciebie wiadomość email z prośba o podanie daty urodzenia oraz wskazanie sfery życia (lub opis sytuacji). Nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ale wszystkie potrzebne informacje dostaniesz w wiadomości. Jeżeli potrzebujesz dłuższej konsultacji telefonicznej lub przez zoom, wybierz usługę.

W ramach sesji możesz wybrać jeden z zabiegów w zależności od potrzeb lub według zaleceń po konsultacji.

oczyszczanie czakr.png

Oczyszczanie czakr

Pomaga przywrócić równowagę  energetyczną na poziomie duszy, ciała i umysłu. Oczyszcza wpływy nieharmonijnych energii pochodzenia wewnętrznego i z zewnątrz. 

oczyszczanie jajem.jpg

Oczyszczanie jajem

Oczyszczanie jajem to znana na całym świecie metoda pracy energetycznej.
Jest to bezpieczny sposób na oczyszczenie naszej energii, podniesienie poziomu biowitalnści.

reiki przekaz.jpg

Energia Reiki

Najbardziej uniwersalna forma przekazu energetycznego, tradycyjna Japońska metoda energoterapii. Poprawia przepływ energii we wszystkich strukturach energoinformacyjnych.

diamentowa energia.jpg

Diamentowa Energia

Diamentowa energia to potężny przekaz energii z eteryczną esencją diamentu. Energia diamentu ma charakter wzmacniający wszystkie struktury energetyczne.

gold reiki2.jpg

Złota Energia

Energoterapia z wykorzystaniem specyficznych właściwości energetycznych esencji złota.

Jego działanie w energoterapii ma silny charakter transformujący i wzmacniający. 

energia ziemi.jpg

Earth Reiki

Ten przekaz energetyczny łączy energię pochodzącą od Matki Ziemi oraz energię życiową, pochodzącą z najwyższego źródła. Energia Ziemi wspiera również wszystkie sprawy materialne i poczucie bezpieczeństwa. 

Energia działa zawsze zgodnie z najwyższym dobrem 

Zabieg energetyczny realizowany jest zgodnie z Twoją konkretną intencją lub może być  kierowany na wybraną sferę życia, np.:

- miłość i kwestie uczuciowe, 

- praca i sytuacje zawodowe,
- finanse i kwestie materialne,

- biowitalność i redukcja stresu

albo w intencji konkretnej sytuacji (np. stresująca rozmowa, konflikt, zdarzenie losowe, rozmowa o pracę, negocjacje itp.)

Zabiegi energetyczne zwykle jest realizowany w ciągu 48 godzin, ale  w pewnych okolicznościach może być zrealizowany tego samego dnia.

bottom of page