top of page

Tarot Wróżby Przepowiednie Prognozy

Zapraszam na konsultacje z kartami tarota. Rozmowa telefoniczna lub w formie pisanej przez komunikatory online, np. skype, whatsApp, messenger, czat, email.

Wybierając odpowiedni przycisk trafisz na stronę do płatności.

Po płatności czekaj na email zwrotny albo wyślij pytania przez messenger lub Instagram.

Płatności obsługuje strona przelewy24. Daje możliwość wybory banku lub płatność przez blik czy paypal. 


Na pytania odpowiadam zwykle w ciągu  48 godzin (w dni powszednie), wieczorami. Odpowiedzi są wyczerpujące. Konsultacje telefoniczne realizuję od poniedziałku do czwartku między 19 a 22.

Jeżeli potrzebujesz konkretnej a niekoniecznie bardzo długiej odpowiedzi na jedno pytanie to możesz skorzystać z wróżby SMS. Aby zamówić taką wróżbę wyślij płatność BLIK 15 zł na telefon: 699 712 945. Następnie wyślij SMS z pytaniem na ten sam numer telefonu. Podaj imię, datę urodzenia i wyślij pytanie. Otrzymasz ode mnie potwierdzenie otrzymania pytania i planowany czas odpowiedzi. Na pytania wysłane po 22 odpowiadam kolejnego dnia. 

Nie stawiam kart osobom niepełnoletnim.

Nie stawiam kart osobom w ciąży.

Nie sprawdzam osób trzecich, z którymi nie mamy bezpośredniego powiązania (co słychać u dziewczyny byłego chłopaka, itp)

Nie stawiam diagnoz medycznych - można sprawdzić energetykę i biowitalność. 

Nie sprawdzam innych wróżek.

Jeżeli byłaś/byłeś z tym pytaniem u wróżki ostatnio - nie sprawdzam, nie potwierdzam innych wróżb.

Jestem dostępny raczej w godzinach popołudniowych i wieczornych. Potrzebujesz konsultacji w innych godzinach? Napisz wiadomość.

tarot-5511610_1920.jpg
bottom of page