top of page

Całościowe uzdrawianie

Jest to kompleksowe, pełne i zaawansowane uzdrawianie energetyczne na wielu poziomach i w różnych sferach życia. 

Całościowe uzdrawianie łączy konkretne metody i techniki tak, aby uzyskać synergiczny efekt. Wszystkie zabiegi prowadzone są na odległość.

Wykonanie pełnego zestawu zabiegów trwa 6 - 9 tygodni.

W skład całościowego uzdrawiania wchodzą następujące zabiegi energetyczne:

 

Błogosławieństwo Świadomości - energia wspierająca rozwój osobisty i poszerzanie świadomości
 

Ogólna sesja tradycyjnego reiki - sesja energetyczna wzmacniająca i harmonizująca wszystkie struktury energetyczne Twojego ciała. Przygotowuje do dalszej pracy energetycznej.

Bioterapia radiestezyjna – oczyszczanie energetyczne i  harmonizacja wszystkich ciał subtelnych i czakr. Wahadło Benedictus jest doskonałe przy odcinaniu i pozbywaniu się wszelkich niechcianych energii jak podczepy, wampiryzmy itp.

Oczyszczanie jajem – współczesna interpretacja tradycyjnej metody oczyszczania energetycznego.

 

3 sesje Gold Reiki - uniwersalna energia połączona z esencją i energią złota, ma silny charakter transformujący;

Sesja Kundalini Reiki - dodatkowe wzmocnienie pełnego potencjału poprzez wzmocnienie przepływu energii w głównych kanałach energetycznych Nadi (Ida, Pingala i Szuszumna);

3 sesje uzdrawiania wpływów poprzednich wcieleń - energia uzdrawia to, co wynika z karmy poprzednich wcieleń, pomaga łagodniej przechodzić przez te procesy, które mają źródło karmiczne.
 

Uzdrawianie drzewa rodowego - uzdrawianie relacji karmicznych z rodzicami a także powiązań karmicznych z miejscami (np. dom rodzinny), właściwe uzdrawianie drzewa rodowego z energią Archanioła Jofiela.

Reiki traumy urodzeniowej - przyjście na świat to niezwykły cud, ale także fizyczne cierpienie zarówno Matki i Dziecka. Niekiedy pozostawia trwały ślad energetyczny.

 

Energia Matki Ziemi i medytacja - ugruntowanie, uziemienie, dalsze uzdrawianie korzeni.

1 sesja eterycznego uzdrawiania DNA - energetyczne uzdrawianie i oczyszczanie Twojego DNA, przywraca zdolności regeneracyjne organizmu do stanu wzorcowego na poziomie energetycznym.

Aktywacja Matrycy Kwiatu Życia - praca z wahadłem „Kwiat Życia” – aby rozpocząć przywracanie prawidłowych wzorców energetycznych do wszystkich ciał subtelnych i ośrodków energetycznych.

4 sesje harmonizacji energii żywiołów - żywioł ognia związany jest z działaniem, woda to emocje i uczucia, powietrze to sfera mentalna i komunikacja a ziemia - bezpieczeństwo, stabilizacja i ciało fizyczne. 

3 sesje diamentowe reiki - bardzo silna i świetlista energia pieczętująca, wzmacniająca pozostałe zabiegi energetyczne.

 

Rozpoczęcie Całościowego Uzdrawiania poprzedzone jest konsultacją (telefon, messenger, whatsapp lub inny komunikator). 

Przed pierwszą sesją dodatkowo dostaniesz instrukcje jak przygotować się do Całościowego Uzdrawiania oraz wstępny harmonogram i dodatkowe zalecenia.

Do przeprowadzenia Całościowego Uzdrawiania będzie potrzebne Twoje zdjęcie
Poszczególne sesje energetyczne realizowane są bez konieczności kontaktu telefonicznego. W czasie całego procesu i po zakończeniu wszystkich zabiegów możesz oczywiście kontaktować się ze mną. 

Koszt Całościowego Uzdrawiania to 999 zł. Jeżeli chcesz rozłożyć płatność na 2 raty, wyślij wiadomość.

Całościowe Uzdrawianie to też Twoja własna praca w oparciu o moje konkretne zalecenia.

 

Pamiętaj, sesje energetyczne nie mogą zastąpić tradycyjnego leczenia ani terapii czy leków. Może być jednak traktowane jako dodatkowe wsparcie energetyczne.
 

 

całościowe.jpg
bottom of page