Sesja energetyczna

Sesja energetyczna to rodzaj energoterapii, pracy na różnych poziomach duszy, ciała i umysłu. Obecnie sesje energetyczne realizuję tylko na odległość.

W czasie sesji stosuję różne techniki energetyczne. Między innymi reiki, bioterapię, uzdrawianie praniczne, bioterapię szamańską, bioterapię radiestezyjną, czakroterapię i litoterapię. Odpowiednie narzędzia i środki dobieram w zależności od potrzeb. 

Sesja może trwać od 45 do 60 minut. Zaczyna się od wywiadu telefonicznego lub wymiany informacji przez email, messenger lub inny komunikator.
W trakcie rozmowy ustalamy Twoje potrzeby i priorytety. Sprawdzam również poziom Twojej biowitalności i przepływ energii w konkretnych obszarach. Pozwala to dotrzeć do energetycznych przyczyn pewnych problemów lub zaburzeń. 

 

Sesja ma charakter działań energetycznych i mentalnych. W czasie jej trwania mogę prosić Cię o wykonywanie konkretnych ćwiczeń medytacyjnych lub wizualizacyjnych. Warto zadbać o to, żeby ten czas przeznaczyć dla siebie.

 

Wykonywane oczyszczenia lub wzmocnienia energetyczne wpływają przede wszystkich na to, co niematerialne. Na nasze ciało mentalne, emocjonalne
i eteryczne. W tych właśnie obszarach mogą pojawiać się energetyczne zaburzenia, których zaniedbanie może przekładać się na samopoczucie i zdrowie fizyczne. 

 

W czasie trwania sesji wykonuję wybrane, specjalne zabiegi energetyczne, m.in.:

- uzdrowienia sytuacyjne (w oparciu o informacje zebrane w czasie wywiadu)
- Reiki traum urodzeniowych

- Reiki lokacji (w zależności od informacji wstępnych)
- DNA Reiki

- Reiki poprzednich wcieleń

- Diamentowe Reiki

Sesja energetyczna jest dodatkowo wzmacniana i utrwalana krótkim przekazem energetycznym przez trzy kolejne dni.


Sesja energetyczna to też Twoja własna praca w oparciu o moje konkretne zalecenia.

 

Pamiętaj, że taka sesja nie może jednak zastąpić tradycyjnego leczenia ani terapii. Może być jednak traktowana jako dodatkowe wsparcie.