Sesja energetyczna

Sesja energetyczna to rodzaj energoterapii, pracy na różnych poziomach duszy, ciała i umysłu. Obecnie sesje energetyczne realizuję tylko na odległość.

W czasie sesji stosuję różne techniki energetyczne. Między innymi reiki, bioterapię, uzdrawianie praniczne, bioterapię szamańską, bioterapię radiestezyjną, czakroterapię i litoterapię. Odpowiednie narzędzia i środki dobieram w zależności od potrzeb. 

Sesja może trwać od 45 do 60 minut. Zaczyna się od wywiadu telefonicznego lub wymiany informacji przez email, messenger lub inny komunikator.
W trakcie rozmowy ustalamy Twoje potrzeby i priorytety. Sprawdzam również poziom Twojej biowitalności i przepływ energii w konkretnych obszarach. Pozwala to dotrzeć do energetycznych przyczyn pewnych problemów lub blokad. 

 

Sesja ma charakter działań energetycznych i mentalnych. W czasie jej trwania mogę prosić Cię o wykonywanie konkretnych ćwiczeń medytacyjnych lub wizualizacyjnych. Warto zadbać o to, żeby ten czas przeznaczyć dla siebie.

 

Wykonywane oczyszczenia lub wzmocnienia energetyczne wpływają przede wszystkich na to, co niematerialne. Na nasze ciało mentalne, emocjonalne
i eteryczne. W tych właśnie obszarach mogą pojawiać się energetyczne zaburzenia, których zaniedbanie może przekładać się na samopoczucie i zdrowie fizyczne. 

 

W czasie trwania sesji wykonuję wybrane, specjalne zabiegi energetyczne, m.in.:

- uzdrowienia sytuacyjne (w oparciu o informacje zebrane w czasie wywiadu)
- Oczyszczanie jajem

- Uzdrawianie mocą żywiołów
- Reiki i Kundalini Reiki

- Uzdrawianie wpływów poprzednich wcieleń

- Diamentowa energia
i inne.


Sesja energetyczna to też Twoja własna praca w oparciu o moje konkretne zalecenia.
 

Koszt - 199 zł


Sesje realizuję między 19 a 22 w dni powszednie. Po płatności czekaj na wiadomość ode mnie albo odezwij się przez Messenger lub Instagram.

 

Pamiętaj, że taka sesja nie może jednak zastąpić tradycyjnego leczenia ani terapii. Może być jednak traktowana jako dodatkowe wsparcie.