top of page

Uzdrawianie relacji karmicznych

Wiele relacji, które Tworzymy w naszym życiu może mieć charakter karmiczny. Niektóre z tych znajomości są krótkotrwałe i maja mniejszy wpływ na nasze życie. Inne wymagają zaangażowania i trwają znacznie dłużej.

Znajomości z poprzednich wcieleń to nie tylko małżeństwa, ale także inne relacje, jakie tworzymy przez całe życie. Relacja karmiczna to taka, w której występuje jakiś ważny

temat do przepracowania dla obu stron.

Możesz uzdrawiać relacje z żoną, narzeczonym, kolegą, przyjaciółką, szefem, bratem, siostrą, rodzicami... Każda z tych relacji ma zupełnie inny charakter i może mieć inny wpływ na Twoje życie.

 

Uzdrawianie relacji karmicznych pomoże rozwiązać problemy, wynikające z wpływów poprzednich wcieleń.

Relacja karmiczna na to taka, w której występuje jakiś ważny

temat do przepracowania dla obu stron. Dlatego może mieć trudny, wymagający charakter. Możesz czuć silne przyciąganie, więź a równocześnie mieś świadomość trudności lub przeciwności

Uzdrawianie relacji karmicznych nie może jednak zastąpić rozmowy, terapii małżeńskiej ani zwykłej komunikacji. Może jednak pomóc osłabić te "niewidzialne" siły, które utrudniają utrzymanie dobrych stosunków z bliskimi.

Uzdrowienie relacji karmicznych może przynieść różne rezultaty.

Relacja może przejść na inny lub wyższy poziom, ale może również nastąpić rozluźnienie relacji. Jest działaniem energetycznym. Zawsze działa nieco inaczej, w zależności od charakteru relacji. Nie ma jednak na celu wpływania na czyjąś wolną wolę. Wręcz przeciwnie. Pomaga odzyskać spokój i wolność.

Uzdrawianie relacji karmicznych składa się z trzech głównych etapów:
- analiza relacji karmicznych (za pomocą kart tarota)

- oczyszczenie przestrzeni energetycznych i połączeń między osobami,
- właściwe uzdrawianie relacji karmicznych 

Całą sesję uzdrawiania relacji karmicznych nie wykonuje się częściej niż raz na 2 lata. Realizacja wszystkich elementów uzdrawiania relacji może zająć od 3 do 5 dni.  Sesja jest realizowana na odległość, bez Twojego bezpośredniego udziału, ale poprzedzona jest konsultacją. Do Ciebie wysyłam specjalną medytację, którą możesz zrobić we wskazanym czasie. Ja zajmę się resztą. 

Po opłaceniu rezerwacji ustalamy szczegóły i termin. 

Wsparcie energetyczne nie może zastąpić profesjonalnej terapii albo leczenia. 

Kopia Kopia Karmic bond.jpg
bottom of page