Przekaz energetyczny

W odróżnieniu od sesji energetycznej jest to szybkie, interwencyjne działanie energetyczne. Polecane szczególnie w sytuacjach stresowych lub w momentach osłabienia biopola czy poziomu biowitalności.

Przekaz energetyczny może dotyczyć wybranej sfery życia lub konkretnej sytuacji czy dolegliwości. W trakcie przekazu wzmacniany jest przepływ energii, rozpuszczamy blokady energetyczne i uzupełniamy energię w całej strukturze energetycznej. 

Uzupełnienie i wzmocnienie energii przekłada się na plan mentalny, emocjonalny, energetyczny i duchowy.

Przekaz energetyczny realizowany jest zgodnie z Twoją intencją i może być  kierowany na wybraną sferę życia, np.:

- miłość i kwestie uczuciowe, 

- praca i sytuacje zawodowe,
- finanse i kwestie materialne,

- biowitalność i redukcja stresu

albo w intencji konkretnej sytuacji (np. stresująca rozmowa, konflikt, zdarzenie losowe, rozmowa o pracę, negocjacje itp.).

Możemy również przekazywać energię w intencji uzdrowienia relacji z osobami lub... konkretnym miejscem. Energia może oczyszczać i harmonizować Twoją przestrzeń życiową, np. dom, mieszkanie, biuro. 

Przekaz energetyczny może być zrealizowany tego samego dnia, bez konieczności rezerwacji terminu w kalendarzu (jeżeli opłacony do godziny 21:30).

Po płatności wyślę do Ciebie wiadomość email z prośba o podanie daty urodzenia oraz wskazanie sfery życia (lub opis sytuacji). Nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ale wszystkie potrzebne informacje dostaniesz w wiadomości. 

Możesz wybrać:

- 1 przekaz - zrealizowany w ustalonym z Tobą terminie

- 4 przekazy - dzień po dniu lub realizowane co tydzień o ustalonej porze 

Wsparcie energetyczne nie może zastąpić profesjonalnej terapii albo leczenia.