Przekaz energetyczny

Przekaz energetyczny to szybkie, interwencyjne działanie energetyczne. Polecane szczególnie w sytuacjach stresowych lub w momentach osłabienia biopola czy poziomu biowitalności. 

Przekaz energetyczny może dotyczyć wybranej sfery życia lub konkretnej sytuacji czy dolegliwości. W trakcie przekazu wzmacniany jest przepływ energii, rozpuszczamy blokady energetyczne i uzupełniamy energię w całej strukturze energetycznej. 

Uzupełnienie i wzmocnienie energii przekłada się na plan mentalny, emocjonalny, energetyczny i duchowy.

Przekaz energetyczny realizowany jest zgodnie z Twoją intencją i może być  kierowany na wybraną sferę życia, np.:

- miłość i kwestie uczuciowe, 

- praca i sytuacje zawodowe,
- finanse i kwestie materialne,

- biowitalność i redukcja stresu

albo w intencji konkretnej sytuacji (np. stresująca rozmowa, konflikt, zdarzenie losowe, rozmowa o pracę, negocjacje itp.)

Przekaz energetyczny zwykle jest realizowany w ciągu 48 godzin, ale  w pewnych okolicznościach może być zrealizowany tego samego dnia.
 

Po płatności wyślę do Ciebie wiadomość email z prośba o podanie daty urodzenia oraz wskazanie sfery życia (lub opis sytuacji). Nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ale wszystkie potrzebne informacje dostaniesz w wiadomości. 

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty warto odbyć 3 sesje w krótkim czasie, najlepiej dzień po dniu. Przy opcji wyboru 3 przekazów możesz dodatkowo skorzystać z konsultacji telefonicznej przed pierwszą sesją.

Wsparcie energetyczne nie może zastąpić profesjonalnej terapii albo leczenia. 

reiki przekaz.jpg