Czakry to centra energetyczne w ciele człowieka. Słowo „Czakra” pochodzi z sanskrytu i oznacza koło. Jest 7 podstawowych czakr. Każda odpowiada za określone aspekty fizyczne, emocjonalne i duchowe. Jak to koło – czakry powinny się „obracać”. To oznacza, że jest przepływ życiowej energii. Kiedy pojawiają się problemy – powstają blokady energetyczne i zatory, energia płynie wolniej, słabiej. Czakry nie działają tak, jak powinny co objawia się określonymi symptomami fizycznymi, emocjonalnymi lub duchowymi.

Praca z czakrami polega na przywróceniu równowagi w ich działaniu – można do tego wykorzystać Kolory, energię Reiki, Mudry, medytację, kryształy, żywioły i wiele innych technik.

Oczyszczanie czakr - oznacza pracę energetyczną na poziomie duszy, ciała i umysłu. Każdą czakrę oczyszcza się z konkretnych blokad energetycznych i ewentualnych podłączeń. Oczekiwany efekt to przywrócenie równowagi w głównych centrach przepływu energii. Do oczyszczania wykorzystuje energię żywiołów, energię Reiki, kolory. Praca przebiega na planie mentalnym i energetycznym. Aby efekt był długotrwały należy wykluczyć ze swojego życia te czynniki, które wprowadzają negatywne energie. 

Terminy sprawdź w kalendarzu rezerwacji pod hasłem: sesja energetyczna.

Co to są czakry?