top of page

Książka "Naturopatia i energoterapia, prace zebrane"

Mam wielką przyjemność przedstawić moją pierwszą książkę:)

Publikacja jest zbiorem artykułów i esejów związanych tematycznie z naturopatią a szczególnie energoterapią. Przedstawiam też swoje zdanie na temat roli i miejsca terapii komplementarnych w systemie opieki zdrowotnej. 

Część artykułów powstała jako prace zaliczeniowe w Szkole Zen Reiki w Polsce.

Mam nadzieję, że dla Ciebie będzie to inspirująca lektura.

 

Coraz bardziej zbliżam się do momentu, kiedy to właśnie naturopatia i energoterapia będą moim głównym zajęciem. I chociaż mam wielki sentyment do branży, której teraz poświęcam najwięcej czasu, to chciałbym w ciągu kolejnych miesięcy przynajmniej odwrócić proporcje. I dlatego właśnie książka ta jest swego rodzaju "cegiełką", która pomoże mi budować podwaliny do tej zmiany.

Książkę możesz kupić tylko tutaj, zapraszam do zakupu! Kupując książkę otrzymujesz o wiele więcej. Książka ma być tylko pretekstem do tego, aby zaciekawić Cię tematyką energoterapii. Można powiedzieć, że integralną częścią książki jest Twoje osobiste doświadczenie. Dlatego oprócz książki otrzymasz: 

Oprócz książki otrzymasz:

- voucher na zdalny zabieg energoterapii do wyboru (wartość 100 zł),

- zniżkę na mój dowolny kurs (100 zł),

- wybrany dla Ciebie zestaw kamieni i minerałów (3-5 szt.),

- książka oprawa miękka, format a5, 115 stron, 15 artykułów i esejów

Wartość tego zestawu to ponad 250 zł. Ale cena całego pakietu książki-cegiełki to tylko 99 zł. Ilość zestawów ograniczona:)

książka okładka.jpg
bottom of page