Jak to działa?

W mojej pracy łącze różne techniki w zależności od potrzeb lub Twoich preferencji. Reiki, czakry, kamienie, mudry, medytacja, #5zasad.

Główna technika to Reiki – uniwersalna energia miłości – której jestem przekaźnikiem. Podczas przekazu energii korzystam chętnie z terapii czakr (w zależności od potrzeb).

Energia Reiki działa dla najwyższego dobra danej osoby czy sytuacji. Proszę pamiętać i mieć na uwadze, że najwyższe dobro nie zawsze jest tym czego dokładnie oczekujemy. Niestety nie działa to na zasadzie spełniania życzeń.Poza samym przekazem energii – do pełnego sukcesu potrzeba jest własna praca, pełna gotowość i rzeczywista chęć rozwiązania problemu. Energia i inne techniki mogą pomóc ale jeżeli źródło problemu ciągle na nas oddziałuje – problemy wrócą.

Tutaj może pomóc regularna medytacja, kamienie i kryształy, mudry, oczyszczanie miejsc i wszelkie inne techniki, którymi ja się nie posługuję a które chętnie włączysz do własnej pracy. Słowo klucz – „pomóc”. Te wszystkie narzędzia pomogą ci poznać problem, zbudować Twoją siłę, nabrać odwagi, usunąć blokady energetyczne abyś mógł zacząć działać. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie - poznaj #5zasad. Pomogą Ci uporać się z problemami i inaczej spojrzeć na świat i swoje życie.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów – powinniśmy odbyć  przynajmniej 3 sesje (najlepiej dzień po dniu). Zarezerwuj  w tym celu czas tylko dla Siebie  Możesz leżeć, siedzieć, słuchać muzyki. Ale jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz w danym momencie skupić się tylko na tym - nie przejmuj się. Energia trafi do Ciebie tak czy tak. Będzie działać tak samo 😊 Ale taki czas tylko dla siebie – może być dobrym początkiem do przyzwyczajenia się np. do medytacji.

Science of Crystal Healing Seal of Compl
Chakra Healing On Demand Seal of Complet
Meditation Guide Seal of Completion.jpg
Certified Natural Healer Reiki Master.jp
Energy Healing Hand Mudras Seal of Compl
Energy Healing Colour & Art Seal of Comp
Distance Healing Specialist.jpg
  • Facebook
  • Black Facebook Icon