Jak to działa?

W mojej pracy łącze różne techniki w zależności od potrzeb lub Twoich preferencji. Reiki, czakry, żywioły, kamienie, mudry, medytacja, #5zasad.

Główna technika to Reiki – uniwersalna energia z najwyższego źródłą – której jestem przekaźnikiem. Podczas przekazu energii korzystam chętnie z terapii czakr lub mocy żywiołów.

Energia Reiki działa dla najwyższego dobra danej osoby czy sytuacji. Proszę pamiętać i mieć na uwadze, że najwyższe dobro nie zawsze jest tym czego dokładnie oczekujemy. Niestety nie działa to na zasadzie spełniania życzeń.Poza samym przekazem energii – do pełnego sukcesu potrzeba jest własna praca, pełna gotowość i rzeczywista chęć rozwiązania problemu. Energia i inne techniki mogą pomóc ale jeżeli źródło problemu ciągle na nas oddziałuje – problemy wrócą.

Tutaj może pomóc regularna medytacja, kamienie i kryształy, mudry, oczyszczanie miejsc i wszelkie inne techniki, którymi ja się nie posługuję a które chętnie włączysz do własnej pracy. Słowo klucz – „pomóc”. Te wszystkie narzędzia pomogą ci poznać problem, zbudować Twoją siłę, nabrać odwagi, usunąć blokady energetyczne abyś mógł zacząć działać. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie - poznaj #5zasad. Pomogą Ci uporać się z problemami i inaczej spojrzeć na świat i swoje życie.

W czasie sesji zarezerwuj czas tylko dla Siebie  Możesz leżeć, siedzieć, słuchać muzyki. Ale jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz w danym momencie skupić się tylko na tym - nie przejmuj się. Energia trafi do Ciebie tak czy tak. Będzie działać tak samo 😊 Ale taki czas tylko dla siebie – może być dobrym początkiem do przyzwyczajenia się np. do medytacji.

IMG_20201002_131712143.jpg