top of page

DNA uzdrawianie energetyczne

Uzdrawianie energetyczne DNA to metoda na przywrócenie prawidłowych wzorców replikacyjnych i regeneracje kodu genetycznego na poziomie eterycznym.

Energia przywraca naturalne zdolności regeneracyjne i pomaga zniwelować wpływ różnych substancji i negatywnych czynników zewnętrznych, wewnętrznych i środowiskowych.

Organizm człowieka ma bardzo dobre mechanizmy autodiagnozy i naprawy DNA. Z czasem jednak, pod wpływem różnych czynników, może pojawiać się więcej błędów replikacyjnych, mutacji.

W czasie uzdrawiania eterycznego DNA przywraca się również prawidłowe wzorce energetyczne do wszystkich ciał subtelnych i czakr.

Uzdrawianie DNA jest swego rodzaju restartem. Przywraca jakość kodu genetycznego do stanu początkowego. Oznacza to jednak, że ma ograniczony wpływ na wrodzone choroby genetyczne.

Uzdrawianie eterycznego DNA składa się z kilku etapów:

- energetyczne oczyszczenie głównych czakr i ciał subtelnych,
- właściwe uzdrawianie eterycznego DNA
- aktywacja matrycy Kwiatu Życia na wszystkich poziomach duszy, ciała i umysłu.

Jeżeli chcesz, w czasie sesji lub dowolnym, dogodnym momencie możesz uruchomić specjalną muzykę z wizualizacją, która pomoże Ci przyjąć energię.

Przekaz energetyczny zwykle jest realizowany w ciągu 48 godzin, ale  w pewnych okolicznościach może być zrealizowany tego samego dnia. 

W czasie sesji jestem w stanie głębokiej medytacji, nie mamy bezpośredniej łączności telefonicznej. Konsultacja telefoniczna możliwa przed sesją. 
 

Po płatności wyślę do Ciebie wiadomość email z prośba o podanie daty urodzenia, ustalimy termin sesji. Nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ale wszystkie potrzebne informacje dostaniesz w wiadomości. 

 

Wyślę do Ciebie również plik pdf z opisem uzdrawiania eterycznego DNA i dostępem do muzyki z wizualizacją.

Wsparcie energetyczne nie może zastąpić profesjonalnej terapii albo leczenia. 

DNA.jpg
bottom of page