Dziękuję za rezerwację

bezpłatna sesja Reiki na odległość

Nazywam się Kornel,

Reiki to uniwersalna energia, której jestem tylko przekaźnikiem. Energia ta działa dla najwyższego dobra danej osoby. Ja odbieram ją jako Uniwersalną Energię Miłości i z taką intencją przekazuję ją dalej. Energia reiki wzmacnia ciało do przyspieszenia samouzdrowienia. Może działać szczególnie mocno na emocje. Chociaż mogę nadać jej intencję – nie mogę zagwarantować dokładnie takich efektów, jakich możesz oczekiwać.

Aby sesja przyniosła najlepsze efekty – poza przekazem energii najlepiej pozbyć się tego, co powoduje problem, zmienić nawyki na lepsze, zdrowsze.

Sesja potrwa około 20-30 minut.

 

Kilka minut przed sesją można się położyć, trochę się wyciszyć, uspokoić. Otworzyć się na przepływ energii – powiedzieć na głos – „niech energia miłości płynie i działa zgodnie z moim najwyższym dobrem” – lub coś podobnego swoimi słowami. Sesja zacznie się punktualnie o wyznaczonej godzinie. W czasie sesji można słuchać muzyki relaksacyjnej, np: https://youtu.be/yagjocdLe2g

 

W trakcie lub po sesji – mogą pojawić się różne odczucia. Delikatne mrowienie, ciepło w miejscach, do których dopływa energia. Można  też zupełnie nic nie czuć – to nie ma wpływu na skuteczność. Jeżeli pojawią się jakieś odczucia, które są nieprzyjemne – proszę dać znać.

Po sesji mogą pojawić się objawy „oczyszczania się” organizmu – można  odczuwać napływ emocji, śmiech, radość, ulga ale też np. płacz (jeżeli są bardzo silne blokady emocjonalne, które uda się zdjąć)

 

Jeżeli masz jakieś pytania – na wszystkie odpowiem.

Jeżeli Ci się spodoba, możesz zamiast zapłaty symbolicznie wesprzeć wybraną przez siebie akcję charytatywną, np. na stronie www.zrzutka.pl albo wystawić mi rekomendację na  stronie stowarzyszenia Reiki, do którego należę lub moim fabebooku.

https://www.reikihealingassociation.com/listing/energia-i-kamienie-natural-healer-energy-and-crystal/

 

Nie jest to zapłata za energię reiki – ona jest uniwersalna i dostępna dla każdego – ale za mój poświęcony czas.

Przed sesją wyślę jeszcze przypomnienie.

Po sesji wyślę do Ciebie krótką wiadomość z podsumowaniem jej przebiegu.