top of page

Analiza karmiczna

Za pomocą kart tarota i duchowego wahadełkowania odkrywamy Twoją przeszłość, poprzednie wcielenie a także wpływy, relacje i możliwe programy karmiczne, które mogą mieć oddziaływanie na Twoje życie tu i teraz oraz Twoją przyszłość.

Koncepcja karmy w szczegółach różni się w zależności od materiału źródłowego lub historii do której sięgamy. Podobnie jak cała ścieżka reinkarnacji. Najważniejszą i wspólną cechą wszystkich zdaje się koncepcji i teorii jest to, że karma jest po prostu prawem przyczyny i skutku. Wynika z naszych decyzji w przeszłości, chociaż niestety także bardzo odległej. Poznanie chociaż niewielkiego ułamka karmicznej historii czy oddziaływań może pomóc w zrozumieniu bieżących trudności, niepowodzeń lub blokad.

 

Możemy też podjąć świadomą próbę pracy z wybranymi tematami lub programami aby pomóc sobie w wypełnianiu karmicznych lekcji, które na nas czekają. Nie możemy jednak wymazać i magicznie "usunąć" karmy, ale możemy zyskać świadomość i wsparcie w czasie, gdy manifestują się pewne karmiczne trudności. 

Przygotowałem 3 usługi związane analizą karmiczną. 


1. Poprzednie wcielenie oraz karma aktywna i porgramy karmiczne - odczyt energetyczny za pomocą kart tarota. Pozwala dowiedzieć się kim było się w poprzednim wcieleniu, czy było się osobą szczęśliwą, co się udawało a co nie, czy było się osobą sławną, czy miało się szlacheckie pochodzenie. Odczytujemy również podstawowe informacje dotyczące relacji międzyludzkich, problemów zdrowotnych a nawet okoliczności śmierci. 
Pewne elementy z poprzedniego wcielenia mogą "wracać" do nas w obecnym życiu choć niekoniecznie w identycznych okolicznościach. W tym tarotowym rozkładzie kart szukamy ogólnych, podstawowych informacji dotyczących poprzedniego wcielenia. 

 Karma aktywna i programy karmiczne to druga część. Odczyt ten pozwala zbadać najsilniejsze karmiczne wpływy w Twoim obecnym życiu. Sprawdzamy również najpopolarniejsze karmiczne programy jak złość, obraza, osądzanie innych, obmowa, żal, traumy, wampiryzm energetyczny, odmowa miłości, świadome negatywne programowanie... a także co z tym robić, czego unikać i co może być dla Ciebie pomocne w pracy z tymi karmicznymi programami. 

2. Analiza duszy - wykonywana za pomoca wahadła na diagramach. Pokazuje na jakim etapie wędrówki jesteśmy w obecnym wcieleniu. Oraz jakie były przedurodzeniowe wybory naszej duszy. Aby dusza mogła uzyskać uwolnienie i pełne oświecenie, musi przejść przez wszystkie etapy, zmierzyć się z wszelkimi możliwymi przeciwnościami, ale też doświadczyć wszystkich możliwych wspaniałych rzeczy. Decyzję o pewnych okolicznościach "wstępnych" zapadają przed narodzinami... Każdy etap, wiek, rola, tryb i postawa niosą pewne specyficzne cechy oraz zadania na dane wcielenie. Jeżeli nie uda się ich w pełni zrealizować – są przenoszone na kolejne wcielenie. Uświadomienie sobie pełni możliwości oraz tego, co powstrzymuje nas przed rozwojem, może nam pomóc, uzmysłowić pełny potencjał albo zrozumieć pewne cechy, zachowania i zdarzenia. Dusza wybiera sobie dane cechy i możliwości przed narodzinami – zgodnie z tym, co jeszcze musi przepracować i czego musi doświadczyć. Przygotowanie opisu analizy duszy wymaga 3-5 dni roboczych.

 

 

 

 

Po wykonanych analizach możemy dodatkowo wykonać Reiki Poprzednich wcieleń czyli serię 3 zabiegów energetycznych, które pomagają w przejściu tych trudności, które mogą mieć karmiczne podłoże. Nie usuwaja karmy i jej działania, ale mogą pomóc "uruchomić" przepływ energi w tych obszarach, które tego najbardziej potrzebują. 

analiza_karmiczna.jpg
bottom of page